PROFESIONÁLNÍ NÁŘADÍ

Nářadí, které mění pravidla hry

Vybavit hasičská vozidla kvalitním nářadím je zárukou bezpečnosti, efektivity a důvěryhodnosti při každém zásahu. Kvalitní nástroje nejen poskytují spolehlivost v klíčových okamžicích, ale také minimalizují riziko poruch a zvyšují rychlost intervence. Každý hasičský nástroj se stává spojením spolehlivosti a profesionálního výkonu, což vytváří nezbytnou výbavu pro úspěšné zvládnutí různorodých výzev, jimž čelíme. Investice do kvalitního nářadí je investicí do bezpečné a efektivní hasičské techniky, která může bezpečně čelit každému nebezpečí.

Více než 30 dodavatelů nářadí na jednom místě

Naše přestavby a vestavby hasičských vozů nejsou pouze o modernizaci vozidla, ale také o vytváření kompletního profesionálního vybavení. S hrdostí vám přinášíme neuvěřitelnou výhodu profesionálního nářadí od více než 30 vybraných dodavatelů. Zkrátka vše na jednom místě. Potřebujete vrtačky, brusky nebo jiné nástroje? Máme všechno.  Umožněte vašim hasičským vozidlům přístup k tomu nejlepšímu profesionálnímu nářadí od renomovaných dodavatelů!

Milwaukee

K dostání u nás

Nejen akumulátorové nářadí jde ruku v ruce s praktičností a výkonem. Zapomeňte na zmatek s kabely. Teď je čas na nezávislou manipulaci a práci i v těžko dostupných místech. S jediným akumulátorem otevíráme brány k neuvěřitelné flexibilitě. Získejte nástroje, které vás nepřestanou. Připravte se na revoluci v práci s nářadím! My jsme zvolili nářadí od značky MILWAUKEE.

Brennstuhl bubnové prodlužovací kabely td servis czech zepředu, zezadu, zboku
Brennstuhl®

Jsme oficiálním partnerem předního výrobce vysoce kvalitních produktů pro rozvody energie, osvětlení a chytrou domácnost.. Objednávejte s důvěrou, ať už hledáte kabelové bubny, prodlužovací kabely, světla nebo moderní chytrá domácí řešení.

textolen s logem TD servis
TECHNOLEN BOJANOV

Osvědčený výrobce požárních, hasičských a průmyslových hadic. Široké portfolio zahrnuje zásahové hadice, sportovní varianty, hydrantové hadice a technické průmyslové hadice. S dlouholetou tradicí v oboru zajišťují kvalitu a spolehlivost ve všech typech hadic, které potřebujete.

Truhlářství Divišovi

Více než čtyřicet let vyrábí PROXXON nástroje pro systém MICROMOT. Vysoce kvalitní jemné elektrické nářadí pro modeláře, přesné mechaniky, výrobce forem, nástrojáře, optiky, zlatníky, hodináře a další.

TRUHLARSTVI DIVIŠOVI
Mast pumper

Více než čtyřicet let vyrábí PROXXON nástroje pro systém MICROMOT. Vysoce kvalitní jemné elektrické nářadí pro modeláře, přesné mechaniky, výrobce forem, nástrojáře, optiky, zlatníky, hodináře a další.

mast pumpen

Připravujeme pro vás nový e-shop s profesionálním nářadím. 

KONTAKTNÍ TELEFON

736 100 440

REZERVUJTE SI SVOJE NÁŘADÍ